+38 (066) 1064838

Слово автора

Я докладу всіх зусиль для того, щоб наша співпраця була плідною і викликало у Вас тільки позитивні емоції. Я дорожу кожним клієнтом.

Я можу виготовити і встановити для Вас:
- Ковані криниці
- Ковані і зварні паркани, ворота, решітки;
- Сходи, перила, огорожі;
- Козирки, балкони;
- Меблі та предмети інтер'єру;
- Паркани з профнастилу;
- Гаражні ворота;
- Металеві двері;
- Предмети ландшафтного дизайну;
- Різні металоконструкції;
- Ритуал (огорожі, хрести, столи, лави)


З повагою Іван Боднар


Студія «Ковальська криниця»

Якщо Ви читаєте ці рядки, Ви зробили правильний вибір ...

Студія «Ковальська криниця» була створена в 2012 році висококласним фахівцем, що має досвід роботи в художньому куванні.

Художня ковка, як мистецтво, відома з давніх часів, неповторні ковані вироби завжди користувалися незмінною популярністю у справжніх цінителів краси і якості. Ось і зараз воно анітрохи не втратило своєї популярності, а навіть навпаки, люди навчилися цінувати красу. Саме тому, вони з радістю милуються сучасними кованими виробами, які творять майстри ковальської справи.

Оригінальні та практичні ковані вироби завжди залишаються актуальними, не виходять з моди.

Кування завжди славилися своєю надійністю, вишуканістю та довговічністю. Сьогодні, поєднуючи воєдино багатющий досвід майстрів минулого і сучасні технології, додаючи до всього трохи фантазії та художнього смаку, Ви можете повністю змінити зовнішній і внутрішній вигляд Вашого будинку. Кування прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр, надаючи йому неповторний колорит і затишну обстановку.

Художня ковка дозволяє створювати найрізноманітніші елементи мистецтва, які можуть відрізнятися за стилем і дизайном, за забарвленням і фактурами. Безумовно, це одне з найголовніших переваг.

Довговічність виробів з металу при належному догляді може бути вічною, несучи з собою вікову історію, тому кожен такий виріб на відміну від штампованого є ексклюзивним і неповторним.

В даний час майстер студії розвиває традиції українських ковальських майстрів і примножує їх новими методами і прийомами. Він постійно удосконалюється в обробці розпеченого металу, проникаючи в надра незвичайних властивостей цього по істині чаруючого матеріалу.


м. Калуш
+38 (066) 1064838
info@krinica.com.ua