+38 (066)‎ 1064838

Статті про ковку

Архітектурні і художні стилі художнього кування

Художній стиль кування - Готика. Стиль художньої ковки Романської епохи. Стиль художньої ковки Ренесанс (Відродження).

Виготовлення дверних прикрас

Особливу увагу наші пращури приділяли оформленню вхідних воріт або зовнішніх дверей.

Виготовлення букета з трояндами

Спочатку виготовляються трояндочки (6 шт.) Кується стержень з потовщенням і робиться на кінці заклепочку.

Виготовлення Світців і підсвічників

Поступово воскові свічки витісняють лучину, і світці перетворюються на свічники, які встановлюються на столи або на підлогу.

Виготовлення сходів для будинку на замовлення: вірний вибір конструкцій

Раніше практично всі власники заміських будиночків використовували прикладні сходи, зараз же вони бажають зробити перебування в ньому набагато більш комфортним та якісним.

Всечка і насічка

Всечкой, або врізання інкрустація, проводиться шляхом зачеканювання тонкого дроту, смуги або фрагмента з листового металу.

Прикрашання квартири або будинку кованими предметами

Додати оригінальності Вашому інтер'єру і саду допоможуть ковані прикраси. Спочатку поговоримо про декорування саду, одним з потужних засобів прикраси якого є ковані арки.

Ковані паркани

Яка картина виникає у вашій уяві при слові «паркан»? Переважна більшість напевно скаже, що це якась конструкція, що складається з погано обтесаних, криво збитих дощок різної величини. У кращому випадку згадається сіра безлика залізобетонна конструкція.

Термічна обробка металу при художньому куванні

Для створення кованих виробів використовується ковка і інструментальна сталь. Багато кованих виробів, наприклад, декоративні листя, квіти, щити, ковані решітки вимагають м'якого і пластичного матеріалу, тому сталь обов'язково повинна бути оброблена відповідним чином.

Мереживо, сплетене з металу

Ковальське ремесло і кування мають багатовікову історію розвитку. Вироби майстрів середньовіччя, створювані ними флюгери, шпилі, ковані решітки - це справжні витвори мистецтва.

Кування в інтер'єрі

Дуже важливо, щоб у будинку було затишно, спокійно і комфортно. Ковані вироби тим і гарні, що їх можна замовити «під себе», зробити в будь-якому стилі.

Кування в екстер'єрі

Як хочеться, щоб прибудинкова територія завжди виглядала охайною або при цьому не вимагала занадто великої уваги та догляду. Ковані вироби - те, що потрібно, коли мова йде про зовнішні споруди.

Кований балкон - атмосфера розкоші

Використовувана в оформленні балконних огорож художня ковка дозволяє надати їм неповторний вигляд і виразність. Балконні огорожі, виконані в цій техніці, відмінно поєднуються з використанням інших металевих елементів декору: віконними гратами, козирками і т. д.

Ковані сходи - родзинка будинку

Для внутрішнього використання в будинку найчастіше вибирають ковані сходи. Вони, у порівнянні з кам'яними або дерев'яними, не обтяжують простір, а навпаки, роблять його повітряним і легким. Крім того, металеві сходи міцні, не піддаються негативному впливу навколишнього середовища, вони не скриплять і не розсихаються.

Ковані меблі - це красиво

Одним із найкращих способів обставити свій будинок стильно і зі смаком - це ковані меблі. По-перше, вона дуже красива і витончена, а по-друге - ніщо з нею не зрівняється по міцності і надійності.

Ковані козирки - захист входу

Як же зробити так, щоб козирок не нашкодив красі будинку, його архітектурному стилю не «тиснув на голову» біля входу. Відповідь проста - потрібно ретельно вибрати матеріал, з якого він буде виготовлений.

Елементи художньої ковки

Однією з особливостей, якою художнє кування відрізняється від інших способів виготовлення предметів з металу, є величезна різноманітність стилів.

Ексклюзивна ручна ковка

Останнім часом ручне кування стає дуже популярним і навіть модним. Мати вдома ковані елементи декору - це престижно і статусно. Крім того, металевий декор підкреслить стиль приміщення, додасть йому смислової закінченості і розставить необхідні акценти.

Знамениті музеї ковальської справи

Майстри ковальської справи завжди високо цінувалися як сильні світу цього. З плином часу з розвитком містобудування і перетворенням ковальства на справжнє мистецтво найбільш значні твори з металу зайняли гідне місце в музеях.

Термічна обробка (гарт і відпустка)

Для отримання найкращих результатів виріб рівномірно нагрівають до температури 740-850 ° С і потім швидко охолоджують до 400-450 ° С. Швидкість охолодження повинна бути не менше 150 ° С в секунду

Техніка безпеки при ковальських роботах

Одяг коваля складається з куртки, зшитої із щільної бавовняної тканини, брюк, черевик, рукавиць, фартуха і головного убору. При цьому куртка має довгі рукави з манжетами, а нижня її частина перекриває верхню частину черевик.

Стилі і традиції художнього кування

Спочатку кувалися невеликі вироби, в основному прикраси із золота і міді, потім ковку витіснило лиття. Знову художня ковка відроджується в період критичного виробництва.

Способи обробки листового металу

Відрізка - розділова операція, яка виконується за допомогою ручних ножиць для металу, гільйотинних ножиць (для матеріалу товщиною понад 1,5 мм) або зубила.

Рослинний орнамент у кованих виробах

Художня ковка придбала новий напрямок в інтер'єрі сучасних квартир, особняків або просто заміських будиночків, в затишних вишневих садочках або липових алеях, містках або тихих альтанках.

Прикраса кованих виробів за допомогою емалі, кольорового скла і каменів

Поглиблення на виробі роблять одним із зазначених способів: ріжуть штихелем, вирубують зубилом, висвердлюють, вифрезеровують, викарбовують або витравлюють кислотою.

Про ковалів-кувал та чому підкова приносить щастя

У ранні століття, коли залізо тільки почало проникати до Європи, воно було настільки дорогим, що будь-яка річ з заліза вважалася цінністю. А в селянському господарстві залізо було ще більшою рідкістю, і тому знайти підкову, з якої можна було виготовити що-небудь для дому - ніж, скребок або просто цвях, дійсно було щастя.

Орнаментація ковальських виробів

За допомогою ручника коваль на підготовленій поверхні завдає огранювання, тобто спеціальні грані. Ці грані при різному освітленні як би «грають» і підвищують загальну декоративність вироби.

Метал для кування і де його знайти

Цінувати, берегти і поважати метал - перші заповіді для початківця коваля. Адже для його виробництва витрачається дуже багато часу і коштів. Метал - це хліб нашої промисловості.

Кузні

Якщо є можливість побудувати на дачі з батьками або на пришкільній ділянці зі старшими хлопцями і з учителем праці невелику кузню, то це, звичайно, дуже добре - вона буде вам служити довгі роки. Але якщо такої можливості немає...

Ковка в заміському будинку

Красиві і практичні ковані вироби, завжди залишаться актуальними. Художня ковка чудово впишеться в будь-який дизайн, надаючи йому неповторний колорит і затишну обстановку навіть самому скромному заміському будиночку.

Ковка - особливості, переваги і недоліки

Іноді майстерність ковалів і незнання замовника приводять буквально до курйозів. На вигляд легка і елегантна кована люстра важить мало не півтонни.

Ковані перила ніколи не виходять з моди

У 16 столітті ковані перила стали особливо популярні. Їх замовляли в багаті, розкішні будинки, а також у різні будівлі, наприклад, музеї чи урядові установи. Хоча більшість перил тоді виготовлялися з кованого заліза...

Кований метал у поєднанні з деревом, склом, керамікою і каменем

Декоративний кований метал у поєднанні з іншими матеріалами застосовувався не тільки в селянському побуті, але і широко використовувався в будинках купеців і знаті.

Кований флюгер - прикраса вашого будинку

Ковані флюгери, як і інші ковані вироби - ковані огорожі, ковані решітки, ковані ворота, випускаються в різному дизайні і кольорах. До того ж флюгер - це той виріб, при виготовленні якого майстри можуть фантазувати і творити. На флюгерах красуються фігурки оленів, птахів, дельфінів, кораблів та інші.

Ковані вироби у вашому домі

Якщо кований виріб виконано за всіма правилами і при дотриманні технологій, воно не піддається корозії. Тому можна з повною упевненістю використовувати ковані сходи, ковані решітки та інші ковані вироби і для оформлення екстер'єру будівлі. Ви можете розмістити аксесуари з кованого заліза навіть на кухні та у ванній.

Ковані вироби: процес виготовлення

Історія кування металу йде вглиб століть. Перші згадки про такий спосіб обробки цього матеріалу відносяться до 45 сторіччя до н.е. і території долини Тигру і Євфрату. Ковка здійснювалася в крамниці коваля, який використовував молоток, ковадло, і, найчастіше, вогонь.

Ковані вироби: позбавляємося від іржі

Щоб ваші ковані сходи довше служили і не покривалися іржею, наносьте на них спеціальні воски, які запобігають появі іржі. Вони створюють на поверхні металу своєрідну захисну мантію і надають виробам особливого блиску і краси. При використанні восків також будьте обережні.

Ковані вішаки

Ковані вішаки бувають різними - вони можуть бути розташовані окремо чи прикріплюватися на стіну. Головною перевагою пересувної вішалки є те, що її можна пересувати і ставити в різних куточках вашого будинку.

Ковані сходи зроблять ваш будинок особливим

Деякі люди люблять, піднімаючись сходами, триматися за поручні. У даному випадку ковані перила будуть, до речі, адже вони дуже надійні і зручні. До того ж вони не займають багато місця, тому на металевій драбині залишається достатньо місця. Самими недорогими вважаються модульні, гвинтові сходи.

Ковані сходи - вибираємо правильно

Різноманітностей сходів не так багато. Але завжди знайдеться вдалий варіант саме для вас. А якщо у людини гарна уява і кмітливість, то завжди можна розробити щось своє. При цьому не забувати враховувати в конструкції сходів заходи безпеки.

Ковані огорожі дворянських садиб

Звертаючись до традицій художньої ковки, ми намагаємося не тільки створити комфортне середовище проживання на своїй ділянці, але і відновлюємо перерваний духовний зв'язок поколінь, як би не пафосно це звучало. Тому що ковані огорожі означають інший підхід до життя і іншу оцінку прекрасного.

Ковані настінні годинники

Найбільшою перевагою кованих годинників є те, що їх вибір просто величезний. Ви зможете легко підібрати ті години, які ідеально впишуться в інтер'єр, незалежно від того, в якому стилі він виконаний. Вибір годинника може відняти досить багато часу і сил, однак ви можете прискорити його, якщо візьмете до уваги кілька важливих моментів.

Насолоджуйтеся гарною погодою за допомогою кованих меблів

Якщо ви прихильник відпочинку на природі, при цьому любите проводити час з друзями, влаштовувати вечірки, то ковані меблі - це прекрасне придбання. Замовте красивий кований стіл, ковані стільці, ковані лавки. Розставте всі ці меблі під навісом і насолоджуйтеся сніданком і вечерею на природі в приємній компанії.

Ковані хвіртки: обираємо свій стиль

Вас цікавить кована хвіртка в середньовічному стилі? Тоді сміливо поєднуйте дерев'яне полотно з кованими засувами, обручами та іншими кріпленнями.

Ковані димоходи в Росії

Ковані димоходи прикривали кладку, трубу, піч від попадання дощу, пилу, снігу. Старі майстри прагнули робити те що запам'ятовується і радує око. Тоді простий димохід перетворювався на казковий палац, східний намет, альтанку або корону з птахами, квітами і тваринами. Перші димоходи з'явилися в кінці 15 ст., але були ще дерев'яними.

Коване ліжко це розкіш?

Минуло вже 5 років, а нашн коване ліжко перебуває все в тому ж незмінному стані, в якому мені її привезли. Ніяких скрипів і зламаних скриньок, а головне - вона є окрасою всієї спальні і завжди радує своїм виглядом.

Ковальське обладнання та пристосування

Кращим «помічником» коваля є механічний або пневматичний молот, але придбати його досить важко. Тому ми розглянемо деякі конструкції саморобних молотів. У цих конструкціях удар молота відбувається в результаті натискання ногою на педаль, а підйом - за допомогою пружин.

Історія появи гвинтових сходів

Вважається, що гвинтові сходи стала найбільш популярною в Середньовіччі. Саме в період широкомасштабного зведення замків знадобилося ця зручна і витончена споруда. Гвинтові сходи допомагала підніматися на вежі або спускатися в підземелля. Вони були не тільки компактні, але відігравали важливу роль в обороні замків.

Історія кованих меблів

З плином часу метал не втратив свого значення. Прагнення використовувати його як декоративний матеріал тільки зростало. У XVII столітті, наприклад, з кованого металу з успіхом виготовлялися не тільки віконні решітки та перила, а й огорожі для камінів, світильники.

Декорування інтер'єру за допомогою кованих виробів

Які деталі додати в спальню? Будьте уважні і оцініть, які штори повішені на вікнах, і які аксесуари вже присутні в кімнаті. Повісьте кований карниз, замініть ручки в шафках і комоді на ковані - і інтер'єр кімнати зазвучить зовсім по-новому.

Давильні роботи обробки металів

При видавлюванні заготовок з міді, томпаку або латуні отжиг необхідно повторювати в процесі видавлювання кілька разів, так як ці метали твердіють під дією теплоти, що виділяється в процесі деформації. 
м. Калуш
+38 (066)‎ 1064838
info@krinica.com.ua