Наші работи
 
+38 (066) 1064838

КриниціОгорожі та воротаПерилаКозиркиМеблі та предмети інтер'єруРізні роботи
Художня ковка

«Художнє кування» - які образи і асоціації виникають у вас при цих словах? Ковалі, мечі, зброя? А так само, старовинні замки, витончені альтанки, каміни, ліжка? І багато хто вважає, що це так примарно, далеко і нереально. Але це не так ...

Унікальні вироби кованого мистецтва зможуть додати риси вишуканості і додати шарму навіть, здавалося б, нічим не примітною на перший погляд міській квартирі. Ви самі здивуєтеся в тому, як ковка здатна перетворити навіть найпростіші предмети меблів або посуд.

В даний час прикрасу власного будинку чудовими кованими виробами, вважається ознакою гарного смаку. Таким чином, Ви зможете привнести унікальний вигляд і додати риси вишуканості свого будинку, а фахівці нашої компанії із задоволенням допоможуть Вам у виборі одного з безлічі чудових ексклюзивних проектів, складених у різноманітних стилістичних напрямках.

Сучасна людина втомлюється від остогидлої сірих буднів, сумній повсякденності, однотипності оточуючих його предметів меблів та інтер'єру. Люди мріють про те, щоб змінити дійсність, а перший крок на шляху до цього це глобальна зміна інтер'єру квартири або заміського житла, відхід від застарілих ідей, які в даний момент вже не представляють ніякого інтересу. Знайти можливість відобразити в своєму житлі власну індивідуальність, неповторність і привнести в нього унікальний штрих, Вам допоможе художня ковка. Вона повноцінно відобразить Ваші найсміливіші задуми і побажання.***

Особливо незамінна художня ковка для власників заміських особняків і котеджів. Тутешня атмосфера як би «заздалегідь» пройнята розкішшю і незрівнянним комфортом. В даному випадку слід грамотним чином підкреслити індивідуальний стиль і презентабельність господаря.

Ми допоможемо Вам прикрасити свій розкішний заміський будинок ажурними сходовими поручнями, підібраними в самому оптимальному стилі. На додаток до них, Ви зможете підібрати безліч вподобаних Вам виробів: мініатюрних меблевих предметів і багато інших шедеврів кування. Ви представимо Вашій увазі стильну і благородну меблі для зали, вітальні, яка здатна додати дивовижне чарівність стилю Вашого інтер'єру. В якості необхідного огородження від непроханих гостей, Ви зможете підібрати різьблені ворота, паркан або хвіртку. Всі ці предмети не просто стануть надійним захистом вашого житла від небажаних зазіхань, але й справлять незабутнє враження на Ваших родичів, гостей або сусідів.

Завжди готові вам допомогти.
З повагою студія "Ковальська криниця"


м. Калуш
+38 (066) 1064838
info@krinica.com.ua